ZESPÓŁ - ukraine

Maciej Samborski

TRENER PERSONALNY

Absolwent Wychowania Fizycznego w Krakowie. Sport w jego życiu był od najmłodszych lat. W wieku 10 lat rozpoczął treningi lekkoatletyczne, które oprócz pasji zapewniły mu niezwykłą satysfakcję poprzez zdobycie wielu sukcesów na tej płaszczyźnie. Był uczestnikiem Mistrzostw Świata i Europy w biegach na 100, 200 metrów, a także w sztafecie 4×100. Wielokrotny tytuł Mistrza Polski zdobył w zawodach lekkoatletycznych.

Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje i przekazuje podczas indywidualnych treningów personalnych, które prowadzi ponad 7 lat.

Specjalizuje się w: zwiększeniu ogólnej sprawności fizycznej, zwiększeniu mocy oraz dynamiki, zmiany masy ciała, modelowaniu ciała, treningach biegowych, treningach siłowych, rozciąganiu, treningach ogólnorozwojowych dla dzieci, przygotowaniu fanów sportów motorowych do sezonu.

Maciej to trener, który uważnie słucha i dopasowuje indywidualne rozwiązania do oczekiwań każdego osobno. Weekendy i czas wolny spędza z rodziną lub na wyprawach motorowych.

Katarzyna Samborska

TRENER PERSONALNY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, ze specjalnością Gimnastyka Korekcyjna oraz trener II klasy lekkiej atletyki. Przez ponad 10 lat zawodowo trenowała w AZS AWF Kraków, gdzie była reprezentantką Kadry Polski, a także zdobywczynią Klasy Mistrzowskiej w biegu na 400 m przez płotki tytułów – Mistrzyni Polski, medalistka Mistrzostw Polski, XI miejsce na 400m ppł i VII w sztafecie na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Specjalizuje się w treningach dla kobiet, kobiet w ciąży i po porodzie. Doskonały ekspert w treningu siłowym, funkcjonalnym, TRX, biegowym, a także strechingu. Niezwykle sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i o wielkim sercu. Prywatnie żona, a także właścicielka kilku kotów, którym raczej nie odmawia niczego.

Na łamach ogólnopolskiego magazynu Shape motywuje Polki do aktywnego trybu życia.

Więcej o Kasi znajdziecie na jej instagramie – instagram.com/samborskatrening

Skontaktuj się

ZADZWOŃ
ODWIEDŹ
Plac Na Groblach 23 Kraków