Treningi
Personalne

TRENING PERSONALNY JUŻ OD 100 ZŁ

Trenuj z trenerem personalnym

Chcesz zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiesz jak? Brak Ci motywacji do ćwiczeń? Nie umiesz odnaleźć się na dużych siłowniach z mnóstwem sprzętu? A może po prostu chcesz zgubić kilka zbędnych kilogramów i zadbać o swoją kondycję oraz dobre samopoczucie? Mamy na to radę: TRENING PERSONALNY.

Trening Personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych. To czas tylko dla Ciebie i Twojego Trenera, który układa indywidualny program treningowy dobrany specjalnie do Twoich możliwości i celu, jaki chcesz osiągnąć. Każde spotkanie odbywa się w systemie 1:1 w klubie czy siłowni, w plenerze, a nawet w Twoim domu. Wszystko po to, aby pomóc Ci osiągnąć efekty, o jakich marzysz.

Pełna opieka i efekty

Nieważne czy trenujesz od dawna, czy nigdy nie miałeś styczności ze sportem. Każdemu pomożemy znaleźć coś dla siebie. Na pierwszym spotkaniu ocenimy Twoje możliwości fizyczne oraz dopasujemy program treningowy do Twoich potrzeb i wyznaczonych celów. Osobę początkującą przeprowadzimy przez proces adaptacji i nauczymy poprawnego wykonywania ćwiczeń. Bardziej zaawansowanym zaproponujemy nowe rozwiązania i podejście do treningu, aby zwiększyć efekty dotychczasowej pracy.

W trakcie programu Trener będzie regularnie monitorował Twoje postępy, tak by wraz z poprawą sprawności i kondycji, modyfikować treningi motywując Cię do dalszego działania.

SZUKASZ OFERTY DLA SIEBIE?

Zgarnij 4 usługi za 200 zł!

Poszukujesz eksluzywnego, indywidualnego podejścia? Jesteśmy gotowi! Daj nam znać czego potrzebujesz dokładnie, a ustalimy ramy współpracy dla Ciebie.

Skontaktuj się

ZADZWOŃ
ODWIEDŹ
Plac Na Groblach 23 Kraków