Zdrowa
ciąża - ukraine

Zarejestruj się na e-trening i popraw swoją sylwetkę!

Planujesz ciążę i chcesz przygotować się do niej w sposób świadomy i prawidłowy? A może już nadszedł ten czas i jesteś w ciąży? Pamiętaj, że w jednym i drugim przypadku powinnaś wyjątkowo zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, a dzięki temu zadbasz również o prawidłowy rozwój swojego maluszka.

Zmiana stylu życia to pierwszy i naprawdę duży krok. Prawidłowo zbilansowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne pozwolą Tobie i Twojemu ciału właściwie przygotować się do ciąży, porodu oraz zapewnią lepsze samopoczucie podczas trwania ciąży. Aktywność fizyczna i właściwe nawyki żywieniowe pozwolą złagodzić wiele dolegliwości takich jak bóle kręgosłupa, bóle głowy, obrzęki czy problemy związane z przewodem pokarmowy t.j. wzdęcia, zaparcia czy zgaga, często towarzyszące kobietom w ciąży.

DOLOR SIT

Ćwiczenia poprawią elastyczność Twojej skóry, zapewnisz sobie lepszą sprawność i wydolność organizmu, wzmocnisz mięśnie rąk, nóg, okolic miednicy, pleców. W trakcie ćwiczeń zwiększa się przepływ krwi przez macicę i łożysko, a lepsze ukrwienie wpływa pozytywnie na rozwój maluszka. Dodatkowo nauczysz się jak prawidłowo dostosowywać oddech do wysiłku dzięki czemu łatwiej poradzisz sobie podczas porodu. Regularna aktywność fizyczna sprawi również, że szybciej wrócisz do formy po porodzie i będziesz mogła cieszyć się cudownym macierzyństwem.

MY jesteśmy po to, aby pomóc Ci we właściwym zaplanowaniu diety i doborze najlepszych i najbezpieczniejszych ćwiczeń, a także innych form aktywności fizycznej podczas, których przyszłe mamy nie odczuwają zbyt dużego zmęczenia.

SZUKASZ OFERTY DLA SIEBIE?

Zgarnij 4 usługi za 200 zł!

Jeżeli szukasz czegoś naprawdę specjalnego dla siebie, a nie znalazłeś tego na stronie to napisz do nas.

Skontaktuj się

ZADZWOŃ
ODWIEDŹ
Plac Na Groblach 23 Kraków